Peridot Taç Yaprak Nedir? T8 Atları Rüya Atına Yükseltmemizdeki Yeri Nerededir?

By in
539

Peridot TAÇ Yaprak Kamasylvia’da para birimi olarak kullanılır. Eski Bilgelik Ağacı’ndaki Variel(Ahır Bekçisi) ile Rüya Atı malzemelerini takas etmemizi sağlar;
x10 Peridot Taç Yaprak = Esintili Deniz Kabuğu Yosunu x1(Zefaret, Diné)
x10 Peridot Taç Yaprak = Vahşi Yaratığın Ruh Kesesi x1
(Zefaret, Diné)
x10 Peridot Taç Yaprak = Gökkuşağı Süslü Meyve x1(Beceri, Arduanatt)

Peki bu Peridot Taç Yaprağını Nasıl Elde Ederiz?

Peridot Taç Yaprağı elde etmenin tek yolu Manşaum Narc’ın Taşı içindeki minik(boy ve kalıp olarak fazla büyük.) bossumuzu çağırıp öldürmek. Ödülümüz olan Narc Sihirli Mühür Taşı Ödül Paketimizi açıp şansımıza Peridot Taç Yaprak verir. Peki Manşaum Narc’ın Taşı‘nı nasıl elde ederiz?

Navarn Bozkırı, Manşaum Ormanı, Mirumok Harabeleri, Polly’nin Ormanı, Sürünen Orman ve Diş Perisi Ormanı‘ndaki bütün slotlardan Manşaum Voodoo Bebeği adlı bir parça düşer. Bu parçadan 5 tane düşürüp(merkez pazardan satın da alabilirsiniz.), envanterimizde + şeklinde düzenleyerek, en üstteki minik + işaretine tıklayarak elde edebilirsiniz.

Parşömeni Kullanmak için 56Lv veya üzeri olmalısınız.
Eğer + şekline getiremiyorsanız, envanterinizdeki ”Otomatik Düzenle” seçeneğinden tiki kaldırın.

Parşömeni sadece solo kesebilirsiniz. Partideyseniz o partiden ayrılın.
225Ap Witch oynuyorum, rahatlıkla kesebiliyorum.

İçinden çıkabilecekler;
1- Narc Kulak Aksesuarı
2- Orman Öfkesi
3- Su Ruh Taşı Parçası
4- Kara Taş (Zırh ve Silah)
5- Peridot Yaprak
6- Avcı Nişanı

Elde ettiğimiz parşömenimize sağ tıklayıp, gelen uyarıya evet demeliyiz. Bu sayede bizi parşömenimizi açmamız gereken yere dönlendirecektir.

Bossumuz için gerekli yere geldikten sonra, yeniden parşömene sağ tıklayıp evet seçeneğini seçiyoruz. Kararuh otomatik olarak bize görev verecektir.

Bossu kestikten sonra sağdaki kırmızı yazıya sağ tıklayıp görevi teslim eder, ödülümüz olan Narc Sihirli Mühür Taşı Ödül Paketi‘ni alabiliriz.

Narc Sihirli Mühür Taşı Ödül Paketimize sağ tıklayıp yukarıda da yazdığım gibi, şansımıza Peridot Taç Yaprak kazanabiliriz.

İyi oyunlar dilerim! 🙂

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.